Oferta nr 25960806

Stanowisko: Pracownik działu ofertowo – projektowego - praca w miejscowości Maniowy Nazwa firmy: SUPERSNOW S.A.
Miasto: Kraków Data dodania ogłoszenia: 9 marca 2019, 10:34

Treść ogłoszenia

PRACA W MIEJSCOWOŚCI MANIOWY

Supersnow SA to wiodący producent armatek śnieżnych i systemów naśnieżania w oparciu o polski kapitał i polską myśl techniczną. Armatki śnieżne Supersnow SA pracują na stokach narciarskich Europy, Azji i Ameryki Południowej.  Supersnow SA posiada system jakości certyfikowany na zgodność z ISO 9001.  Spółka jest zlokalizowana w Maniowach k. Nowego Targu, zatrudnia ok. 150 osób i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Pracownik działu ofertowo – projektowego

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie ofert dla klientów, na bazie współpracy z Doradcą Klienta

- analiza wszystkich aspektów wpływających na koszt i termin realizacji kontraktu

- przygotowanie kluczowych danych do realizacji kontraktu (projekt zawierający niezbędne szczegóły)

- wykonywanie kalkulacji w oparciu o wskaźniki kosztów i narzutów marży

- reprezentacja firmy podczas spotkań z klientami, prezentacja oferty

- doradztwo techniczne oraz wsparcie klientów

Wymagania:

- wykształcenie min średnie kierunkowe

- dobra znajomość pakietu Office

- wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- dobra znajomość programu AutoCad

- dobra organizacja oraz umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

- pracowitość, komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność

- gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej, stabilnej, rozwijającej się firmie

- możliwość stałego rozwoju

- pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacje (CV i list motywacyjny ze zdjęciem) należy wysłać na adres: rekrutacja@supersnow.com.  W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata.  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji.”