Oferta nr 27135866

Stanowisko: Specjalista ds. serwisu IT Nazwa firmy: Comarch ERP Partner MRP-KODER
Miasto: Kraków Data dodania ogłoszenia: 12 maja 2019, 19:50

Treść ogłoszenia

MRP-KODER - autoryzowany partner Comarch ERP zatrudni

specjalistę ds. serwisu IT

Zakres obowiązków:

- serwis serwerów Windows i Linux oraz rozwiązań wirtualizacyjnych HyperV, Proxmox, Vmware;

- serwis sprzętu komputerowego;

- serwis oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch Optimed;

- serwis i administracja sieciami komputerowymi;

- serwis urządzeń fiskalnych.

Wymagania:

- znajomość systemów serwerowych rodziny Windows oraz dystrybucji Linux;

- znajomość technologii sieciowych i zagadnień bezpieczeństwa sieciowego;

- umiejętności diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych;

- podstawowa znajomość języka SQL;

- znajomość rozwiązań GenRap, Crystal Reports;

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów - obsługa klienta;

- umiejętność pracy w zespole;

- prawo jazdy kategorii B (czynne);

- znajomość języka angielskiego na poziomie technicznego zrozumienia tekstu.

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość systemów Comarch;

- znajomość rozwiązań Netasq, Fortinet, central telefonicznych Slican.

Oferujemy:

- pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo;

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;

- dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych;

- pracę w młodym zespole i miła atmosferę.

Jeśli jesteś zainteresowany przedstawioną ofertą prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie.

Kontakt: marek.deren@mrp-koder.pl