Oferta nr 28102768

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy Nazwa firmy: MILE Sp. z o. o.
Miasto: Kraków Data dodania ogłoszenia: 4 lipca 2019, 8:50

Treść ogłoszenia

Firma z branży oświetleniowej zatrudni

regionalnych przedstawicieli handlowych

Obowiązki:

- pozyskiwanie klientów inwestycyjnych,

- tworzenie ofert handlowych,

- tworzenie statystyk i zestawień

Wymagania:

- znajomość rynku inwestycyjnego,

- doświadczenie w sprzedaży systemów oświetleniowych,

- wykształcenie min. średnie, wiedza specjalistyczna dotycząca rozwiązań technicznych,

- czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

- samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oczekiwania:

- samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,

- orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,

- wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,

- umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,

- mobilność, dyspozycyjność,

- wyniki sprzedażowe po okresie próbnym

Informacje dodatkowe:

- umowa o pracę

- atrakcyjny system premiowy

CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@mile.info.pl